Odzyskiwanie danych sprawdzony serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Odzyskaj skasowane pliki z Android Data Recovery Software

Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android, możesz użyć jednego z kilku dostępnych programów. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że Twoje urządzenie jest w pełni funkcjonalne. Można to zrobić, ustawiając urządzenie w tryb debugowania. Następnie powinieneś zmienić pewne ustawienia na swoim urządzeniu. Na koniec należy upewnić się, że masz najnowszą wersję systemu operacyjnego.

RecoverGo

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android działa zarówno w urządzeniach z systemem Android, jak i iOS i może odzyskać dane z niemal każdego rodzaju pliku. Może odzyskać usunięte zdjęcia, kontakty, filmy, SMS-y, rejestry połączeń, wiadomości WhatsApp i inne. Obsługuje również odzyskiwanie danych z wbudowanych kart SD. Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android ma wysoki wskaźnik sukcesu i jest w 100% bezpieczne w użyciu.

Interfejs programu jest prosty i nieskomplikowany, a on sam wyświetla podgląd możliwych do odzyskania danych dla Ciebie. Dzięki temu łatwo jest wybrać dane, które chcesz przywrócić. Oprócz przyjaznego interfejsu użytkownika, RecoverGo Android posiada również bezbłędny tryb odzyskiwania, pozwalający na wybranie określonych plików bez konieczności ich ręcznego wyszukiwania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android działa zarówno na urządzeniach zakorzenionych, jak i niezakorzenionych. Skanuje pamięć wewnętrzną i kartę SD w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych danych. Ten program może nawet odzyskać pliki z uszkodzonej karty SD. Obsługuje tysiące urządzeń z systemem Android i jest w 100% bezpieczny w użyciu. Pozwala użytkownikom na podgląd odzyskanych plików przed ich przywróceniem. Można również wybrać, które pliki do odzyskania w oparciu o typ danych, które trzeba odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android działa w różnych formatach plików i może odzyskać dane z różnych typów mediów, w tym usuniętych plików, zdjęć, dzienników połączeń, muzyki i historii czatu WhatsApp. Jest to jedna z najszybszych dostępnych aplikacji do odzyskiwania danych i obsługuje ponad 6000 urządzeń. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych.

RecoverGo android data recovery software to darmowy program do odzyskiwania danych, który może odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android. Działa na urządzeniach zrootowanych i niezrootowanych i jest kompatybilny z każdym urządzeniem z Androidem. Może również odzyskać dane z TV boxów i tabletów z Androidem.

iMyFone D-Back

Oprogramowanie android iMyFone D-Back to aplikacja do odzyskiwania danych, która działa na urządzeniach z systemem Android i iOS. Jest łatwy w użyciu i zawiera opcje przywracania usuniętych plików, aktualizacji wersji systemu iOS i odblokowania zablokowanych urządzeń. Ponadto pozwala użytkownikom przywracać dane z urządzeń murowanych lub jailbroken. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs i całodobowa pomoc sprawiają, że jest to idealny wybór do odzyskiwania danych.

D-Back działa na ponad 11 rodzajach plików, w tym na kontaktach, kalendarzach, mediach, wiadomościach i innych. Obsługuje również dane aplikacji na Androida. Zawiera również funkcję podglądu i eksportuje dane do formatów plików CSV i VCF. Obsługuje nawet odzyskiwanie usuniętych obrazów z telefonów z systemem Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android działa na telefonach, tabletach i pudełkach TV z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki z pamięci flash, SD, karty TF i pamięci wewnętrznej. Jest również odpowiedni dla zakorzenionych lub niezakorzenionych urządzeń. Obsługuje nawet dane z Google Drive, dzięki czemu jest jednym z najlepszych dostępnych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android oferuje wiele funkcji, w tym wersje bezpłatne, płatne i premium. Jest łatwy w użyciu i obsługuje ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android. Może odzyskać pliki w ponad 22 różnych formatach plików, a także może odzyskać dane z niedostępnych lub uszkodzonych urządzeń. Możesz użyć tego oprogramowania, aby odzyskać usunięte filmy, zdjęcia, wiadomości i więcej.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android jest niedrogie, łatwe w użyciu i obsługuje odzyskiwanie zdjęć, audio i innych plików. Dzięki dostępnej wersji próbnej możesz wypróbować go za darmo, aby zdecydować, czy działa dla Ciebie. Oprogramowanie jest przydatnym narzędziem do odzyskiwania usuniętych plików i może być również używane na urządzeniach z systemem iOS.

FoneLab

FoneLab to świetny program do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Po zainstalowaniu programu na komputerze, wykrywa on urządzenie i pozwala na jego skanowanie. Pozwala nawet na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Jednak kilka ograniczeń może uniemożliwić Ci korzystanie z tego oprogramowania na każdym urządzeniu.

Pierwszym problemem jest to, że wymaga dostępu root, co może powodować problemy z gwarancją i bezpieczeństwem. Na szczęście istnieją jakościowe alternatywy dla FoneLab. Jedną z takich alternatyw jest iSeeker dla Androida od WooTechy. To oprogramowanie jest darmowe i nie wymaga dostępu root, a także działa z telefonami komórkowymi z systemem Android i iOS. FoneLab nie jest jedynym programem, który może odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń, jednak nadal jest jednym z najpopularniejszych wyborów do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android.

Innym problemem z odinstalowaniem WhatsApp jest fakt, że jego historia czatu zostanie usunięta. Może to obejmować załączniki, takie jak zdjęcia i filmy. Na szczęście narzędzie do odzyskiwania danych na Androida może pomóc w odzyskaniu utraconych zdjęć i filmów. Ponadto możesz nawet odzyskać usunięte dokumenty z telefonu za pomocą tego oprogramowania.

Przyjazny dla użytkownika interfejs FoneLab android data recovery jest łatwy w użyciu i oferuje kilka opcji odzyskiwania. Obsługuje również wiele urządzeń pamięci masowej i zlokalizowane kopie zapasowe. Inną godną uwagi cechą jest jego funkcja Broken Android Data Extraction, która może odzyskać pliki, które są uszkodzone lub nienormalnie uszkodzone. Obsługuje również różne typy plików i systemy operacyjne, w tym Android 2.3 i wyższe.

Jako dodatkową korzyść, program posiada funkcję podglądu. Możesz wyświetlić podgląd plików, które zostały zeskanowane i sprawdzić, czy są one możliwe do odzyskania. Program jest również w stanie odzyskać utracone wiadomości WhatsApp, kontakty, dokumenty i pliki multimedialne. Może również przywrócić dane z pliku kopii zapasowej iCloud.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Backup and Restore to potężna aplikacja, która może pomóc w tworzeniu kopii zapasowych i przywracaniu danych Androida w prosty i skuteczny sposób. Posiada funkcje, które mogą tworzyć kopie zapasowe kontaktów, dzienników połączeń, zdjęć, filmów, audio i innych. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i obsługuje tworzenie kopii zapasowych wielu urządzeń z systemem Android jednocześnie. Ten program pozwala również zabezpieczyć pliki kopii zapasowych hasłem, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi.

Aby użyć AnyMP4 Android Data Recovery, musisz najpierw podłączyć urządzenie z Androidem do komputera. Gdy to zrobisz, zobaczysz opcję, która pozwoli Ci sprawdzić aktualizacje automatycznie. Opcja aktualizacji pozwoli Ci również wybrać folder kopii zapasowej i folder wyjściowy, w którym chcesz przechowywać odzyskane dane.

Program ten może również przesyłać dane między urządzeniami z systemem iOS i urządzeniami z systemem Android. Obsługuje wiele formatów wideo i audio, w tym H.265/HEVC, MPEG-4 AVC, HEIC, FLV i pliki 3D. Posiada również potężne funkcje, które pomogą Ci zarządzać danymi telefonu komórkowego. Może pomóc w tworzeniu kopii zapasowych danych na komputerze i przeniesieniu ich na inne urządzenie mobilne.

Kolejną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery jest jego iOS Cleaner. Pomoże Ci wymazać niechciane dane z urządzeń iOS i poprawić ich wydajność. Wymaże również pamięć podręczną i niechciane aplikacje. Kolejną zaletą AnyMP4 iOS Cleaner jest to, że możesz go użyć, aby bezpiecznie oddać lub sprzedać swoje urządzenie iOS. Kolejną ważną funkcją jest możliwość tworzenia kopii zapasowych oryginalnych zdjęć na komputerze.

Oprócz odzyskiwania danych, odblokowuje urządzenia iOS i usuwa hasło Apple ID. Może również usunąć ograniczenia Screen Time. Program pozwala również nagrywać filmy i udostępniać je za pośrednictwem sieci społecznościowych.

EaseUS

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub sformatowałeś swój telefon z systemem Android, nadal możesz odzyskać dane za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS Android. Oprogramowanie oferuje szybką, czystą metodę przywracania danych. Ponadto jest wyposażone w niezawodne zabezpieczenia, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. Jest również łatwy w użyciu i może zakończyć odzyskiwanie danych dla Androida w zaledwie trzech prostych krokach.

Po pobraniu programu należy go zainstalować. Spowoduje to aktywację pełnej wersji. Następnie zapyta Cię, jaki typ plików chciałbyś odzyskać. Możesz wybrać z szerokiej gamy typów plików. Po zainstalowaniu oprogramowania będziesz mógł przeskanować swoje urządzenie i wybrać pliki, które chcesz przywrócić. EaseUS wykryje również zduplikowane pliki. Oprogramowanie może nawet eksportować zeskanowane dane w formacie RSF dla Twojej wygody.

Oprogramowanie wykrywa również usunięte pliki i odtwarza je. Przed przywróceniem danych trzeba będzie zamknąć inne oprogramowanie w telefonie. Po odzyskaniu plików, możesz oznaczyć je jako przywrócone lub przenieść je do innej lokalizacji. Aby odzyskać utracone dane na telefonie z Androidem, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS Android.

Kolejną zaletą oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS Android jest jego prostota. Jest łatwy w użyciu i ma intuicyjne instrukcje na ekranie. Ma darmową wersję dla Androida, ale możesz go również kupić dla swojego komputera, jak również. Możesz także pobrać EaseUS MobiSaver dla Androida z jego strony internetowej.

Jako próba oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS Android, możesz odzyskać do 2GB plików za darmo. Jednak będziesz musiał uaktualnić do płatnej wersji po pewnym czasie. Płatne plany oprogramowania do odzyskiwania danych EaseUS Android zapewniają nieograniczone odzyskiwanie danych, bezpłatne aktualizacje i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Podczas gdy niektórzy użytkownicy narzekali na cenę EaseUs, oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i zdolne do odzyskania utraconych danych z uszkodzonego systemu Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Otagowano , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.