Odzyskiwanie danych w rezolutne możności.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery

Jeśli usunąłeś plik i chcesz go odzyskać, możesz się zastanawiać, jak to zrobić. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że Twoje urządzenie jest nadal sprawne i że jest ustawione w trybie Debugowania. Oznacza to, że musisz zmienić pewne ustawienia Androida. Będziesz musiał mieć pewność, że urządzenie jest w tym trybie, zanim będziesz mógł użyć narzędzia do odzyskiwania danych android.

RecoverGo

RecoverGo Android jest narzędziem do odzyskiwania danych klasy premium, które może przywrócić utracone dane z pamięci wewnętrznej i karty SD twojego urządzenia. To narzędzie ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala na podgląd danych i wybrać to, co chcesz odzyskać. Jego tryb odzyskiwania jest szybki i bezbłędny i oferuje wysoki wskaźnik sukcesu.

Możesz użyć RecoverGo do odzyskania zdjęć, filmów, e-maili i dokumentów, które zostały usunięte ze smartfona z Androidem. Może również odzyskać pliki z usuniętych kontaktów i wiadomości WhatsApp. Aby skorzystać z oprogramowania, musisz mieć odblokowane urządzenie i włączone debugowanie USB. Po włączeniu debugowania USB, uruchom RecoverGo i wybierz typy plików, które chcesz odzyskać. Poczekaj kilka minut, gdy RecoverGo będzie skanować Twoje urządzenie. Jeśli twój telefon jest zablokowany, otrzymasz ostrzeżenie przed rozpoczęciem skanowania.

RecoverGo Android to narzędzie do odzyskiwania danych, które działa z zakorzenionymi i niezakorzenionymi urządzeniami z systemem Android. Obsługuje ponad 1000 formatów plików. Skanuje zarówno pamięć wewnętrzną jak i kartę SD. Posiada opcję podglądu plików przed ich odzyskaniem. Ponadto ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania i jest całkowicie bezpieczny w użyciu.

RecoverGo Android data recovery jest doskonałym wyborem, jeśli potrzebujesz przywrócić utracone dane. Ma najwyższy wskaźnik sukcesu wśród narzędzi do odzyskiwania danych i obsługuje 6000+ telefonów z Androidem. Może również pomóc odzyskać usunięte pliki z karty SD telefonu i pamięci wewnętrznej. Działa również z zewnętrznymi kartami pamięci.

RecoverGo to doskonały wybór, jeśli przypadkowo usunąłeś pliki i obawiasz się o ich bezpieczeństwo. Jego łatwy w obsłudze interfejs jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Windows i Android i obsługuje 11 typów plików, w tym audio, historię połączeń i ebooki. Jest polecany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

RecoverGo Android obsługuje prawie wszystkie urządzenia z Androidem, w tym te zrootowane. Jego zaawansowane funkcje pozwalają na odzyskanie usuniętych danych z telefonów z Androidem. Z pomocą RecoverGo można przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp z telefonu z systemem Android bez kopii zapasowej. RecoverGo działa również z WhatsApp Business. I w przeciwieństwie do innych narzędzi do odzyskiwania danych z Androida, nie wymaga rootowania telefonu, aby przywrócić usunięte dane.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android jest szybkie, bezpieczne i skuteczne. Odzyskuje usunięte kontakty, SMS-y i historię połączeń. Pozwala również na podgląd odzyskanych plików przed ich odzyskaniem. Pomaga to określić, co należy odzyskać, a co usunąć. Można nawet wybrać, aby odzyskać tylko określone pliki z tego narzędzia do odzyskiwania danych.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to narzędzie, które umożliwia skanowanie różnych typów danych z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać wiadomości, kontakty, dzienniki połączeń, obrazy, filmy, dokumenty i inne. Może również naprawić uszkodzone, zablokowane i zepsute urządzenia. Niezależnie od tego, czy straciłeś wszystkie dane w awarii smartfona, czy urządzenie z Androidem zamarzło, ten program może pomóc Ci je odzyskać.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest w stanie przywrócić usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Program pozwala na podgląd plików przed ich przywróceniem. Obsługuje prawie wszystkie urządzenia z Androidem, w tym Samsung Galaxy S3, HTC One, LG i HUAWEI Ascend Mate7. Jest również w stanie selektywnie odzyskać pliki, które są potrzebne.

Oprogramowanie AnyMP4 Android Data Recovery zapewnia przyjazny dla użytkownika interfejs. Pozwala na podgląd pełnowymiarowych obrazów i innych danych, a także wymienia je według różnych typów danych, co ułatwia znalezienie tych, których szukasz. Może nawet odzyskać usunięte dane z kart micro SD, i działa na komputerach z systemem Windows i Mac. A ponieważ obsługuje prawie wszystkie urządzenia z systemem Android, jest to jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o odzyskiwanie usuniętych danych z urządzeń z systemem Android.

AnyMP4 Android Data Recovery to darmowe narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Może być również używany do odzyskiwania usuniętych wiadomości tekstowych, kontaktów i innych. Posiada wiele funkcji, które pomogą Ci odzyskać dane, w tym możliwość eksportu kontaktów w formacie HTML, CSV i VCF. Inną wspaniałą cechą jest to, że pozwala na tworzenie kopii zapasowych danych bezpośrednio na komputerze.

Możesz także użyć AnyMP4 iPhone Transfer Pro for Mac do tworzenia kopii zapasowych plików multimedialnych. Obsługuje iPhone 11 Pro Max, iPad Air i iPad mini 4. Oprogramowanie ma również opcję importowania plików Mac / iTunes, a także może konwertować niekompatybilne pliki. Dzięki temu jest to świetne narzędzie do przenoszenia danych z Androida na urządzenia z systemem iOS.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to świetne oprogramowanie, które pomoże Ci odzyskać usunięte i uszkodzone dane z urządzeń z systemem Android. Ten program jest łatwy w użyciu i może odzyskać określone pliki z różnych źródeł, w tym z karty pamięci i pamięci wewnętrznej. Nie ma jednak darmowej wersji próbnej i wymaga dostępu do roota, aby odzyskać dane z dowolnego modelu Androida. Dlatego, jeśli szukasz aplikacji do odzyskiwania danych dla Androida, która nie wymaga dostępu root, powinieneś rozważyć iSeeker od WooTechy.

FoneLab Android Data Recovery może odzyskać wszystkie rodzaje plików, w tym pliki usunięte i niezamierzone. Program może przywrócić usunięte pliki w wielu popularnych formatach plików. Może również przywrócić usunięte zdjęcia i filmy oraz nagrania rozmów. Nie zaleca rootowania każdego urządzenia android, ale obsługuje większość popularnych marek. Ten program obsługuje systemy operacyjne android od 2.3 do 6.0.

Po zainstalowaniu FoneLab Android Data Recovery na komputerze, możesz podłączyć do niego swoje urządzenie i włączyć debugowanie USB. Gdy to zrobisz, program automatycznie wykryje Twoje urządzenie. Wyświetli pliki, które możesz odzyskać, a następnie pozwoli Ci wybrać te, które chcesz odzyskać.

Kolejną wspaniałą cechą FoneLab Android Data Recovery jest jego wszechstronność. Ten program jest w stanie odzyskać usunięte pliki multimedialne, usunięte wiadomości tekstowe i inne ważne dane z urządzeń z systemem Android. Działa nawet wtedy, gdy telefon został uszkodzony przez wodę lub pękniętą część. Może również tworzyć kopie zapasowe usuniętych multimediów. Wszystkie te funkcje sprawiają, że FoneLab jest doskonałym narzędziem do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla użytkowników Androida.

Chociaż oprogramowanie nie jest darmowe, ma wiele funkcji i jest dostępne do pobrania. Możesz użyć tego programu do odzyskania danych z wielu urządzeń z systemem Android, w tym tabletów i telefonów komórkowych. Możesz odzyskać swoje dane w ciągu kilku minut. Oprogramowanie jest kompatybilne z kilkoma urządzeniami i jest proste w użyciu. Program jest również kompatybilny z wieloma innymi typami danych. Możesz nawet odzyskać utracone wiadomości tekstowe i kontakty telefoniczne.

Kolejną ważną cechą FoneLab Android Data Recovery jest jego kompatybilność z urządzeniami Mac. Działa na wszystkich popularnych systemach operacyjnych Android, więc jeśli używasz komputera Mac, możesz go bezpiecznie i skutecznie używać do przywracania usuniętych danych z telefonów z systemem Android. Pobierając i instalując to oprogramowanie na swoim komputerze, możesz bezpiecznie odzyskać dane, nie martwiąc się o żadne ryzyko.

Aiseesoft FoneLab Android Data Recovery ma darmową wersję próbną, ale nie zawiera wszystkich funkcji. Jednak interfejs użytkownika programu jest łatwy w użyciu, a opcje są obfite. Jednak skanowanie w poszukiwaniu usuniętych danych może zająć trochę czasu i może ulec awarii, jeśli masz dużą bazę danych. Ponadto, może nie rozpoznać Twojego urządzenia.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Otagowano , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.